Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent? Ma voltam akopunkt...

Mit jelent? Ma voltam akopunkturan és mindenhol átmaszíroztak. És azt mondta hogy mell mirigy tapadásom van és hogy nagyon beteg vagyok. Sajnos mást nem nagyon értettem mert beszél túl jól magyarul. 16L

Figyelt kérdés
2018. máj. 1. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekemnek is lenni pont ez bajság, nem érteni kérdés, talán kérdezöcske tulságos jól beszél magyar.
2018. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az orvos kínai és nem tud annnyira jól magyarul beszélni
2018. máj. 1. 14:35
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Próbálj meg egy rendes háziorvosi vizsgálatra elmenni. A doki majd eldönti, hogy hová küldjön kivizsgálásra. Lehet nem is vagy beteg, csak rád akar ijeszteni a kínai, hogy máskor is menj és fizess a privát mellmasszírozásért.
2018. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elmehetsz emlő ultrahang vizsgálatra ha parázol, de ez amúgy nem létező diagnózis amit mondott, mégcsak hasonlóról sem hallottam (mammográfiában dolgozom)
2018. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!