Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek Dr. Aszódi...

Mi a véleményetek Dr. Aszódi Ágnes nőgyógyászról?

Figyelt kérdés
A napokban megyek hozzá, ahol foglaltam időpontot (Aesthetica központba) ott csupa jó vélemények voltak róla, viszont ezen az oldalon csak rosszat olvastam, továbbá a központról is csak rosszat hallottam. Kezdek elbizonytalanodni. Mivel szűz vagyok, most megyek először orvoshoz egy különlegesebb problémával, nagyon félek tőle, így a foglalós oldalon direkt a jó vélemények miatt választottam őt. Viszont én foglaláskor konzultációt választottam náluk, de mikor felhívtam őket, azt mondták hogy hüvelyi UH is be van náluk írva (miért???), ami már nekem furcsa, hiszen a problémám megoldásához nincs rá szükség (konkrétan vaginizmus lehetősége miatt megyek, ami miatt nagyobb türelem kéne az orvostól is).

2018. máj. 2. 11:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!