Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami baj van a hüvelyemmel?...

Valami baj van a hüvelyemmel? (Vaginizmus? )

Figyelt kérdés
A helyzet hogy még szűz vagyok, amivel nem is lenne gond, viszont ha csak egy ujjal is a hüvelyembe nyúlok eszméletlenül szűk (az egész hüvely) és fáj. Tudom ez elviekben normális, viszont olyan mintha görcsölne az egész, nem tudom hogy milyen egy egészséges hüvely "tapintása" de az egyém valahogy fura. Ha benyúlok akkor körbe öleli az ujjam, de nem puha érzés, hanem mintha ráfeszülne. A párom is próbálta, az ő ujjától még kellemetlenebb és percekig fáj. Pedig régebben mikor próbálgattam csak szimplán kellemetlen volt. El vagyok keseredve hogy ha ennyire fáj akkor nem lehet pl ujjazással tágítani (1, 2, 3 ujj módszer) így viszont el sem tudom képzelni hogy valaha elveszítem a szüzességem, szerintem a páromnak is fájna. Vaginizmus lehet? Mit kéne tennem? Szüleimnek nem akarok szólni, elég prűdek és megharagudnának, orvoshoz meg nem merek menni. Ez normális így, nálatok hogy volt? Vagy milyen ha a hüvelyetekbe nyúltok? Érdemes tovább próbálkozni? 18l
2018. máj. 2. 14:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Agyban kéne változni és lazítani, nem görcsölni.
2018. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:06-os vagyok


amúgy akármi lehet


pl. az, hogy mondjuk testképzavaros vagy, attól parázol, hogy nem tetszel a másiknak és attól feszülsz be


vagy simán nem tudod elengedni magad, mert prűd vagy, mint a szüleid, vagy csak simán valahol bszkurál ez az agyadban téged, egy érzés


stbstbstb

2018. máj. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem éreztem úgy mindha görcsöltem volna, épp csak ismerkedtem magammal, és nagyon rossz
2018. máj. 2. 14:09
 4/16 A kérdező kommentje:
De ha én csinálom az is fáj, nem undorodom magamtól, elégedett vagyok a kinézetemmel.
2018. máj. 2. 14:10
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Talán csak nem elég nedves. A pasid nyalakodjon pár percig, mielőtt az ujját dugdossa.
2018. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:06-os és 14:08-as vagyok


Na, 1-2 dolgot mondtam csak, de lehet még sok minden és az se 100% hogy te jól tudnád magad megítélni


És észre se vetted de kimondtad talán a lényeget, hogy kb. most ismerkedsz magaddal, lehet itt is lehetne keresni a problémát és megoldást

2018. máj. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Már régóta masztizok, sok újat próbálgatok, de a hüvelyem mindig hagytam mert egyszerűen semmi kellemes érzés nincs csak fáj és kellemetlen.
2018. máj. 2. 14:17
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Nekem még nem szűzként is fáj, úgyhogy ennyit erről :) Pedig már jóideje élek nemi életet, de egy tampon alig megy fel.
2018. máj. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Lehet, h csak szimplan teged sem izgat igazan az ujjazas. mar 11 eve nem vagyok szuz, tehat volt mar par alkalom eddig aktusra, es megis kellemetlen es utalatos, ha ujjaz(na) a partnerem.( brrr). A tampon siman felmegy, kezdetektol azt hasznalok, de az ujj gondolatatol kb olyan leszek alul,mint aki citromba harapott :D lehet h nalad is ez van vmiert. Probaljatok vibratorral vagy szexeljetek inkabb.
2018. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nehezen tudom elképzelni hogy az nem fájna, főleg hogy a barátom pénisze legalább 3 ujj vastag és egy második ujj bedugásától már szorítom a fogam :/ szerontem akkor próbálkozunk tovább és ha nem lesz etedmény akkor doki, köszi a válaszokat
2018. máj. 2. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!