Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez a vérzés?

Mitől lehet ez a vérzés?

Figyelt kérdés
Yasminelle fogamzásgátlót szedek már 3 éve. Semmi probléma nem volt vele eddig. Mindig rendszeresen megjött, napra pontosan tudtam mindig hogy mikor. Most is rendesen véreztem egy hétig. Elkezdtem szedni a gyógyszert, el is múlt. Eltelt egy hét és szombaton újra elkezdtem vérezni. A vérzés azóta is tart. Kevesebb a vér mint amennyi szokott lenni, 1 betét kibírja az egész napot. Nem voltam beteg, nem szedtem semmi olyan gyógyszert amit nem szoktam, nem hánytam, stb. Mindig rendesen szedem soha nem hagytam még ki egy szemet sem. Terhes nem vagyok, csináltam egy tesztet ami negatív lett.
2018. máj. 3. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:
63%
Néh előfordul az ilyen. Ha továbbra sem múlik, menj dokihoz. De nekem azt mondták, egyszeri alkalommal nem probléma.
2018. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!