Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehet? Sürgős!

Ez mitől lehet? Sürgős!

Figyelt kérdés

Kedd este fele ilyen nyálkás véres valami kezdett belőlem folyni, de nem nagyon. Szerdán már elkezdett fájni a szeméremdombomnál és a hasam nagyon legalja. Ugyan olyan folyás volt mint előző nap.

Csütörtökön már sűrűbb vér volt de még mindig nem olyan mintha menstruálnék. Főleg, hogy dátum szerint 6.án kell megjönnie.

Ma pedig mintha jobban fájna és sok vér is jön ki belőlem. De ez már rendes vér és rengeteg.

Én eddig sose görcsöltem menzesznél se semmi és már kezdek kicsit aggódni.

Arra is gondoltam, hogy a megfázáshoz köthető, mert előző héten sokat jártam orvoshoz, mert 1 honap alatt harmadszorra fáztam fel. De szombat fele az is elmúlt.



2018. máj. 4. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet hozzá köze. Vagy nem lehetsz/lehettél terhes?
2018. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Menstruálsz... :D
2018. máj. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gyógyszert szedek. Meg attól miért véreznék? Reggeli rosszulléteim sincsenek és a mellem se erzekeny
2018. máj. 4. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért véreznél mert éppen elveszíted. De szerintem csak szimplán előbb jött a sok felfázás miatt, erre sokkal nagyobb az esély.
2018. máj. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!