Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Jónás naptár szerint telihol...

A Jónás naptár szerint telihold után 2 nappal vagyok a legtermékenyebb, ha előtte 2 nappal voltunk együtt még reménykedhetek hogy össze jöjjön a baba?

Figyelt kérdés

2018. máj. 7. 01:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg a spermium pár napig életképes, de nem árt, ha konkrétan pont aznap is együtt vagytok :) Czeizel szerint ha jól emlékszem, ha előtte voltatok együtt, lányra van nagyobb esély, ha aznap vagy utána, akkor fiúra.
2018. máj. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ 😊 A kislány jó is lenne .Nagyon örülnénk neki😊De igazából mindegy csak sikeres legyen a beágyazódás😊 és egészséges.
2018. máj. 7. 06:28
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jónás naptár szerint? Peteérésedet nézd, ne azt. Nekem egyik alkalommal se jött be a neme, utólag megnéztem. Első fiút jósolt, másodikra lányt. Pont fordítva születtek. Erre ne alapozz.
2018. máj. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon rendszertelen a menszeszem .Próbáltam valami időponthoz igazodni, mert már fogalmam sincs, hogy mikorra várjam nem várjam .Nem biztos hogy beválik nálunk is.De majd csak összejön valamikor.😊
2018. máj. 7. 10:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj LH teszted és hőmérőzz! Annál biztosabb módszer nincsen, hogy megtudd mikor van peteérésed.
2018. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!