Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Hullik a...

Mi lehet a bajom? Hullik a hajam, pattanás szerű dudorok jönnek ki rajtam, de nem pattik. és lefogytam! Én ezt nem találom normálisnak sőt idegesít. Szerintetek? 17L

Figyelt kérdés
Bőrgyógyásznál már voltam, kb annyiból állt megkérdezte mi a baj, felírt valamit és ennyi.. mellesleg amit felírt nem is használt..
2010. jún. 14. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Elözször is háziorvos,és csináltass egy vérképet.
2010. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem valami hormonális változás...abbahagytál fogamzásgátló szedést mostanában? ha egy egyszerű vérkép nem mutat ki semmit, menj nőgyógyászkoz vagy endokrinológushoz (ők elemzik a hormonszinteket) és lehet, hogy tud mondani valami okosat...
2010. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szedek és nem is szedtem fogamzásgátlót! A vérképtől féltem h ezt fogják mondani de gondolom akkor nem lesz más választásom :/ De szerintetek lehet valamire következtetni ezekből?
2010. jún. 14. 13:34
 4/5 anonim ***** válasza:
és ezek a pattanás szerű kis dudorok hol jönnek elő rajtad? Mellesleg gyakran váltogatod a szexuális partneredet, illetve vannak egyáltalán?
2010. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mellkason és karon. Nem vagyok ribanc-.-tehát nem váltogatom..
2010. jún. 14. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!