Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lent a bajom mert itt hosszu...

Lent a bajom mert itt hosszu lenne?

Figyelt kérdés
Mindig het napig tart a menzeszem de most csak ot napos volt ami eddig haromszor fodult elo es nem lenne ezzel semmi baj ha most nem lenne olyan feherfolyasom ami budos+omlik ejjel nappal mintha menzeszem lenne es tegnap elott talan meg ma barna foltok voltak a wcpapiromon es ma meg ver is volt rajta es nagyon nem tudom hogy mit csinaljak,felek,szoltam anyukamnak es o annyit mondott hogy nem erdekli mert mar nm tud kiigazodni rajtam.. Nagyon felek hogy komoly baj es nem kapok segitseget😭

2018. máj. 10. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukádat tarkón kellene csapni... Hány éves vagy? Nyugodtan elmehetsz egyedül gyerek nőgyógyászatra. Az nem gond, hogy a menstruációd nem mindig tart ugyanannyi napig, ez teljesen normális. A fehérfolyás is normális egy bizonyos fokig. A legtöbb nőnek szinte minden nap van egy bizonyos mennyiségű fehérfolyása. A ciklus során változik a mennyisége és az állaga. De ha büdös, az többnyire fertőzést jelent. Ha pedig néha barna folyásod is van (ami nem menstruáció idején jelentkezik, hanem a ciklus bizonyos napjain), azzal érdemes dokihoz menni. Más panaszod van? Viszketés, égő érzés, stb?
2018. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Viszketes kivul szokott lenni valami allergia miatt ami vagy a mandulam miatt van vagy allergia de mar vizsgaljak mi ez ,belul nem szokott es ego erzesem sincsen
2018. máj. 10. 19:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem minden nap van es mostanaban sok van mint ami szokott lenni de rafogtam arra hogy azert van mert menszesz utan vagyok de normalis ez egy het utan is?😓
2018. máj. 10. 19:52
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem csak barna folyas volt hanem ver is sajnos.beszeltem anyuval es ker idopontot aztan elkiser az egyik baratnom majd.

Koszonom a valaszod!

15 eves vagyok

2018. máj. 10. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Ovuláció idején is több szokott lenni a fehérfolyás. Olyankor tojásfehérje állagú lehet. Bár az nem tart egy hétig. Az orvosi vizsgálat nem árt. Mindenképpen menj el. Jobbulást!
2018. máj. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! El is megyek nehogy elfajuljon a dolog
2018. máj. 10. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!