Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem fáj mostmár a...

Miért nem fáj mostmár a tampon felhelyezése, a normál méretű sem? 16/L

Figyelt kérdés
Tavaly kipróbáltam a mini méretűt, nagyon fájt, nem is használtam pár hónapig, és az utolsó kb 5 menstruációnál csak tampont, minit használtam, de a mostaninál meg csak normál méretűt, mert erősebb volt mint szokott lenni. Miért nem fáj a felhelyezése? Lehetséges h átszakadt a szűzhártyám és emiatt?
2010. jún. 14. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert megtanultad használni. A szűzhártyához semmi köze, az egy tampon méretű dolgot simán átenged. Az erősebb vérzés miatt jobban is csúszott, meg kitanultad azt, hogy milyen szögben kell tolni. Ha az ember száraz, vagy nem találja el a megfelő szöget, akkor tizenévnyi használat, szülések után is tud fájdalmat okozni magának. :)
2010. jún. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megszoktad:) a szűzhártyádnak köze nincs hozzá. :D
2010. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
hát én kb az elejétől kezdve tampont használok, de csak akkor fáj, ha nem elég erős a menzeszem, pl utolsó napokban.
2010. jún. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolkozz. Ha egy gyerke kifér belőled, egy tampon már hogy a fenébe ne férbe be? Ösztönösen rájöttél, hogy ha erősebb a mensid, belül síkos vagy a vértől, ergó a tampon simán felmegy, plusz nem görcsölsz rá és kényelmes testhelyzetben rakod fel magadnak.
2010. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet az is, hogy nem volt elég nedves, olyankor fáj. Vagy lehetett valami fertőzésed (ami magától el is múlhatott), olyankor is kellemetlen.
2010. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!