Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitōl viszkethet az intimate...

Mitōl viszkethet az intimate tàjék gombàn kívül?

Figyelt kérdés
3 napja nagyon viszket ott lent, utànaolvastam, hogy mitōl lehet de mindenbol csak gombàt ír, ami fàjdalommal, folyàssal, és kellemetlen szaggal jàr. Nekem utóbbiak közül egyik sincs. Csak a viszketés. Lehet allergia? Vagy mi màs? Nem vàltoztattam a higiéniàs szokàsaimon, nem hasznàltam idegen illemhelyet, nem voltam együtt senkivel. Valami tipp? Ha hétfōig nem javul elmegyek orvoshoz, de még sosem voltam és nem is nagyon szeretnék menni. 16\L
2018. máj. 10. 23:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsànat, *intim akart lenni, csak elfelejtettem kikapcsolni az automata korrekciót.
2018. máj. 10. 23:38
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Lehet gomba akkor is, ha nincs más tüneted. Lehet baktérium, vagy allergia is. De a gomba a leggyakoribb. A hüvelyflórának részei a gombák, csak néha túlszaporodnak, ehhez nem kell különösebb ok. Ha elmúlik vény nélkül kapható kúptól, akkor szerencséd van és megúszod a dokit is egyelőre.
2018. máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy a Betadine kúp talán a legjobb abból a szempontból, hogy gombás és bakteriális fertőzésre is jó.
2018. máj. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a Betadine kúpot és kenőcsöt javaslom, nekem egy hét alatt elmúlt a tünet.
2018. máj. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hólyaghurutnál is előfordulhat.
2018. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!