Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fürdés után a vaginának...

Fürdés után a vaginának normális ha van szaga?

Figyelt kérdés

Fürdés után szabad lennie szagnak odalent?

Mindig megmosom szappannal, de furdes után pár percel ha végig húzom rajta az ujjam és megszogolom, akkor olyan szaga van mint amilyen fürdes előtt (kicsit enyhébb)

Tieteknek is van szaga?

A másik meg h amikor napközben gyantázom magamnak, akkor is kegyetlenül jön fel a szag.



2018. máj. 11. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Normális esetben nem szag , hanem illatnak kéne lennie . Szerintem nézesd meg . Ha csak nem múltál 50-60 éves :)

Meg ez a kijelentés h kegyetlenül jön fel a szag .... nem normális . Szóval irány intézkedni .

2018. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Valami fertőzésed lehet, ert ez nem normális. Mondjuk nem is kellene szappannal megborítani a pH-ját. Én csak meleg vízzel mosom, megsincs szaga. Szerintem menj el nőgyógyászhoz.
2018. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az 1-es a 2-es valaszolot is felvilagositom, hogy nem mindenkinek ugyanolyan szagú ott lent, sot. :D szerencsesek vagytok, ha nektek illatos, nekem is inkabb szag érződik ott, pedig nyilvan rendszeresen mosom.
2018. máj. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A nagy szôr miatt nem lehet ez? Mert szőrőebb vagyok a többi lánynál és a gát környékén nem tudom leszedni magamnak gyantával, borotvától meg 2nap után szúr.
2018. máj. 11. 11:38
 5/6 anonim ***** válasza:
82%

#3 biztos nehéz elhinni, de ha fürdés után egyből büdös a pina, valamint "kegyetlenül jön fel a szag", akkor ott bizony valami gebasz van...

#4 a szőrtől nem leszel büdös.

2018. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

Leonardo da Vinci - Büdös a pina, de fincsi :D


Viccet félretéve, szerintem jobban teszed, ha felkeresel egy nőgyógyászt, mert a szag, az már nem játék.

2018. máj. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!