Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert vegeznek az sztk-s...

Miert vegeznek az sztk-s nogyagyaszok ilyen trehany, balkuki munkat?

Figyelt kérdés

Nagyon regota szenvedek extra eros menstruacios gorcsokkel es alhasi, medencei fajdalommal. El is mentem mar az evek alatt nem egyszer orvoshoz ezzel, kaptam ilyen-olyan gyogyszereket, ideig-oraig hatottak is(ugy ereztem) de kezdodott minden elolrol.

Volt olyan eset, mikor elkuldtek , hogy nincs semmi bajom, egyszer sirva jottem ki, ugy leugattak. Masszor ram akartak tukmalni valami 40 ezer ft-os fog.gatlo bigyot, holott nem ezert mentem , raadasul parom sincs. Egyszer eredmenyert voltam, es mondtam a recepciosnak,hogy beszeretnek menni beszelni a doktorral, mert nem enyhul a panasz. O meg elakart kuldeni, hogy dehat papir szerint nincs semmi baj, meg amugyis fel ora mulva mar nem fogadnak beteget , menjek el! Es meg sorolhatnam..

Legutobb 2 honappal ezelott voltam, kaptam gyogyszert, azota talan jobb, de a durva gorcsok meg mindig megvannak. Raadasul jarni alig tudok normalisan, mikor megvan, olyan nyomo erzes van a hasamban, mintha egy dinnye akarna kijonni onnan ....

Ezek utan ugy dontottem, felkeresek egy magan orvost..

Csak azt nem ertem, minek vannak ezek ott bent, minek ,, dolgoznak” ha az egyenlo a nagy nullaval? Raadasul ez a banasmod... nem tudom hova tenni. Felvagyok haborodva. Feletek is tapasztalni ilyesmiket?

Az eset Szegeden tortent.

21L



2018. máj. 12. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Oké, kidühöngted magad, egészségedre. Jobb?
2018. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Én Pesten élek, 30+ vagyok. Huszonévesen sztk-ba jártam én is éves szűrésre, de megelégeltem a nagyothalló öregembereket, meg, hogy a váróban előbb hallották mi van velem mint maga a doki.

Meg nem olyan alapos a vizsgálat, olyan futószalagszerű az egész. Feküdjön fel..... beléd nyomják azt a hideg fém szrt, hogy a szemed kiesik.... kenet...aztán fáradj vissza 2 hónap múlva a leletért, amikor időpontot is 2 hónapra kaptál előtte.

Úgyhogy megelégeltem és azóta magánorvoshoz járok. Nagyon drága de megéri. Színvonalas, alapos, kedves, nem vág ki 3 perc alatt, nyugodtan leülhetsz vele beszélni, kérdezhetsz, részletesen elmond mindent, nincs kapkodás. Lelet is hamar van. Ja, meg hát van ultrahang, közben nézheted a monitoron mit lát a doki, aki közben el is mondja mi micsoda.

Szóval ég és föld a különbség.

2018. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Szia!

Sztk-s nőgyógyásszal hasonlóképpen jártam én is.

Megvizsgált, úgy vette le a kenetet, hogy utána egy hétig(!) menstruáció szerűen véreztem, több sem kellett, magánorvosra váltottam. Igaz, hogy drága. de bármi van, odaszólok neki telefonon, legkésőbb(!) következő héten fogad, nem pedig nyűglődök hetekig, hónapokig pld egy hüvelygombával, vagy gyulladással.

2018. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is magánorvoshoz járok, aminek csupán annyi az oka, hogy délelött amikor az sztk rendelés van, nem tudok elszakadni, illetve ott mindig más-más orvoshoz kerülnék, és azért ez egy bizalmi dolog, másrészt babát is tervezünk, igy jobb egy konkrét doki, aki tudja mi a szitu. Magánba időpontra megyek, nem kell várni, nem lesz picit sem ingerült, hiába fáradt. DE ezelőtt évekig a kórházi rendelésre jártam, ahol azon kívul hogy nekem nem szimpatikus orvoshoz kerültem néha, teljesen jól, szakszerűen elláttak. Persze kicsit sürgették a dolgot, mrg miközbe vizsgáltak nem beszélgettünk, ami oldja a feszültséged, ennek ellenére nem éreztem hogy szakmailag ne tennék oda magukat. Azt viszont nagyon sajnálom, hogy veled így bántak! Én győri vagyok, nekem csak jó tapasztalatom volt, bár hallottam rosszat is, nem tudom. Valóban elgondolkoztatóak az ilyen esetek, hogy miért választják ezt a szakmát ha nem szeretnének segíteni.
2018. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egész hónapban Ligetszépe olajat szedni. Mérsékelni fogja a fájdalmadat.
2018. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem alap a magánorvos, ha sztk-ban leszarnak?


Jobb mártírkodni feleslegesen?

2018. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak!


Tudod, nem mindenki teheti meg, hogy magánorvoshoz járjon.

2018. máj. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, a magánorvos drága! Én egy sima konzultációért lazán otthagyok 12 ezret, ami sok persze, de megéri, nem járok olyan gyakran, évente max 2, plusz recept DE! a kérdezőnek itt komolyabb problémája lehet, és feltehetőleg nem egyszer kell majd mennie, illetve egy vizsgálat nem lesz elég, így elég drága lesz. Mert ha havonta kéne mennem vagy kifizetnem folyton ennyiféle vizsgálatot, lehet én sem tudnék ennyit félretenni rá.
2018. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ugyanaz az “orvos” magánban kedves a pénzedért, államiban nem
2018. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!