Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha bakteriális hüvelyfertőzése...

Ha bakteriális hüvelyfertőzésem van, erről szólnom kell az expasimnak, ő is elkaphatta a fertőzést?

Figyelt kérdés
Pár napja szakítottunk, így ha már akkor bennem volt a baci, tovább is adhattam. Vagyis ez az amit nem tudok, hogy ilyesmit elkaphat-e férfi? (nyilván azt nem hüvelyfertőzésnek hívnák:)
2008. okt. 30. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Valoszinu ,tole kaptad te el,mivel a ferfiak altalaban a tunetmentes hordozok...
2008. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Elképzelhető, hogy te kaptad el, de az is, hogy máshol szedted össze és ő kapta el. A férfiaknál tünetmentes. Csak ha mátr nagyon elfertőződik, akkor jelentkeznek náluk tünetek.

Őket gyógyszerrel és kenőccsel kezelik.

Ha te elmész dokihoz és kapsz egy gyógyszert(én mindig olyat kaptam, amiben kettő szem volt) akkor egyiket a pasi veheti be.

Szerintem szólj neki, nehogy más lány járjon pórul, meg akár nála is később gondot okozhat.

2008. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
igen te kaptad el tőle. ha nemossa meg a kukit beleviszi a hüvelyedbe a pisit és kb igy
2008. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
uhh szóval én kaptam el tőle...? nade azért szólok neki. kellemes téma lesz...
2008. okt. 30. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

Nem biztos,hogy te kaptad el tőle.

Nekem is volt fertőzésem,bárhol összeszedheted,nyilvános wc-ben,tampon használattól.És te is tovább adhatod a pasidnak!!!

2008. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!