Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensi idején is fontos pisilés...

Mensi idején is fontos pisiléskor megtörölni lent?

Figyelt kérdés
TEkintve, hogy betét van bent meg így is úgy is nedves az ember alul. Én feleslegesnek tartom.

2018. máj. 14. 08:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Fúj de undorítóan mocskos csaj lehetsz. Ne töröld meg, legyél koszos és büdös, jó lehet leülni utánad egy székre, bűzlik utánad minden.

37N

2018. máj. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha szerinted felesleges, akkor ne töröld meg. Sőt, szerintem a fenekedet se töröld ki ilyenkor. Ha már bűzlünk, legyünk büdösek rendesen. Már ne haragudj, de kiakadtam ezen a kérdésen. Ilyenkor még jobban odafigyelünk a higiéniára és arra, hogy minél kevesebb anyag kerüljön a betétre. Ennyi erővel bele is kakilhatnánk.
2018. máj. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Fúj de undormány vagy. Ember legyen a talpán aki megkíván téged. :D
2018. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Tekintve, hogy ennyire buta nem lehet valaki, szerintem troll vagy. Keress magadnak valami normális elfoglaltságot a h.lye kérdések kiírása helyett.
2018. máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Persze, maximum még jól be is gombásodsz.
2018. máj. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Nekem - meg a többi válaszolónak- fontos, mert van egy alapszintű higiéniás igényünk. Te meg azt csinálsz, ami jólesik.

(amúgy szerintem is kamu a kérdés)

2018. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Roppant igényes nő vagy, tüntesd el magad! -.-
2018. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Guszta... Én nem hitetlenkedem, tekintve hogy milyen gyakran előfordul, hogy egy messziről ápoltnak tűnő nő közelről masszívan bűzlik. Biztos ők is hasonlóan vélekednek.

Válaszolva a kérdésre szerintem ilyenkor alap lenne, hogy a szokásos törlésen kívül nedves törlőkendőt is használjunk amilyen gyakran csak lehet, ha másért nem, akkor azért, mert az alvadt, megszáradt vér nagyon hamar büdös tud lenni.

2018. máj. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Yoda m. ***** válasza:
31%

Bár ugyan nekem nem ingem... de engedjétek meg, hogy a pfújjjj-jolókra reagáljak.


Ha abból indulok ki, hogy nem troll-kodásról van szó...

Miért is kell mindjárt lealacsonyítani (ostobának tartani) a Kérdezőt, mert éppenséggel kérdezett valami olyant, ami Másoknak - Nektek természetes, talán veleszületett tudás!


Nem hiszem, hogy olyan nagyon egyértelmű ez.

Nektek, válaszolóknak nem azt a kérdést tette fel a kérdező, hogy milyen ember is vagyok, ha nem...

Egyszerű volt a kérdés. A válasz is legyen akkor egyszerű -> IGEN.


Ha azt kérdezném, hogy amíg ezt elolvassátok, azalatt nagyjából helyben ültök-e? Székben, vonaton, villamoson...

Persze, igen. Hiszen ez a látszat. De ugyanakkor ez a valóság is?

Szerintem legtöbbeteknek fogalma sincs arról, hogy mennyi sok utat tettetek meg ezalatt a néhány másodperc alatt. Több ezer kilométert, bizony.

Az, hogy ebből semmit sem tapasztaltatok meg, az nem rajtatok múlott. De attól még ez a valóság, s nem az, amit érzékelünk!


NAP bolygónk ~700 000 km/óra sebességgel halad a "Tejút" nevű galaxisban.

Föld bolygónk évente megkerüli a NAP-ot irtózatos sebességgel (~30 000 km/óra)

Ha még ehhez hozzáveszem, hogy szédítő (majdnem) hangsebességgel ( ~1150 km/óra) kerületi seb. fordul a Föld a saját tengelye mentén (Magyarországon mérve)...


ÉN MÁR SZÉDÜLÖK is! Ti nem?


Ha ezt valaki esetleg nem TUDJA, azért még nem hülye és nem mondok róla KÜLÖN VÉLEMÉNYT, hogy még ennyit sem TUD(?), csak talán hiányzott a fizika órán általánosban.

Ennyi.


Az ERŐ legyen Veletek!

2018. máj. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Yoda m. ***** válasza:

Helyesbítek. A FÖLD haladása a NAP körül ~100 000 km/óra.


Bocsánat a pontatlanságom miatt.


AZ ERŐ legyen Veletek!

2018. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!