Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti használtok egészségügyi...

Ti használtok egészségügyi betétet ha erdőbe túrázni mentek?

Figyelt kérdés
Érdemes?
2018. máj. 14. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem értem.Kifejtenéd bővebben?
2018. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mmint menstruáció idején épp kirándulni megyek, akkor tampon vagy betét? Hát én tampon párti vagyok, ha utolsó napok, akkor jó a minitampon. Ha a cserélés a probléma, akkor vigyél magaddal egy visszazárható tetejű zacsit (az erdőben nem szemetelünk) , sok kézfertőtlenítőt és vigyázz a művelet során, a kullancsok miatt.
2018. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Hova mentek?Mennyi időre?
2018. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A libresse betétnek olyan a csomagolása, hogy használat után teljesen bele lehez csomagolni a következőt, ha esetleg találsz olyan helyet ahol alkalmas. Egyébként lehet használni egyszerre betét és tampont is, így tovább ki fogod húzni.
2018. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
Én nem, de én máshol sem, nem csak az erdőben nem. Mondjuk férfi vagyok, így nem is kell.
2018. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tampon, plusz olyankor mindig rakok be egy betétet is a biztonság kedvéért. Viszek magammal vizet, zacsit a használt cuccoknak, törlőkendőt, kézfertőtlenítőt, papírzsepit.
2018. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Egyre vigyázzatok! Menstruáció idején nem ajánlott erdős részen kirándulni,mert ha a vad megérzi a vért, támadhat.
2018. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csak erdei túrázáshoz, hanem mindig. Számomra sokkal praktikusabb, mint a tampon. Csak, h egy dolgot említsek, egy betétet be lehet úgy ragasztani a bugyiba, h hozzá sem kell érni a felületéhez, így, ha nem tudod a kezeidet teljesen megtisztítani (egy fél napos víz a melegben nem sokat ér ám pl) akkor sem kell aggódni a bacik miatt. Meg kicserélni is jóval egyszerűbb pl egy bokorban, mint a tampont. Régi ki, új be, bugyi föl, go tovább. Míg a tampont kiszedni nem ilyen egyszerű, fennáll a veszély, h véres lesz valami, ahogy kihúzod, vagy jön utána még egy kis vér... Jó wc-ben még oké, de erdőben szerintem elég macera! Szóval szerintem érdemes a betét ilyenkor, de igazából ezt neked kell eldönteni, a lényeg, h te jól érezd magad, és ne fosszon meg a mensi attól az élménytől, amit egy ilyen erdei túrázás nyújthat!
2018. máj. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!