Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyáshoz muszáj használni...

Folyáshoz muszáj használni tisztasági betétet?

Figyelt kérdés
2018. máj. 15. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Semmi sem muszáj, de a bugyid védelme érdekében használnám, na meg higiénia...
2018. máj. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
nem muszaj, de ajanlott, hiszen hova mashova folyna?
2018. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Nem muszáj. Én sose szoktam. Az a minimális folyás engem nem zavar. A mosószer kiszedi a bugyiból.
2018. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem írja elő a törvény... Viszont ajánlott, mert nem gusztusos és nem is komfortos tocsogó fehérneműben létezni.
2018. máj. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj, mindenki maga tudja, hogy érzi magát jól, betéttel vagy anélkül.
2018. máj. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem muszáj, de célszerű! Arról most nem beszélek, h előbb-utóbb tönkre teszi a bugyit, vagy h nem igazán esztétikus pl pisilésnél a dzsuvás bugyit nézni. De elég egészségtelen ha a bugyin van, és abban ülsz órákat. Ugyanúgy megtelepszenek benne a bacik, könnyen össze lehet így szedni valamit, mellesleg idővel szaga is lesz majd. Viszont a betét azért jó, mert azt fogod, és kicseréled, ha úgy érzed beteszel egy tisztát, és máris jobb érzés lesz, mint ki tudja meddig trutyis bugyiban lenni. Szerintem nagyon praktikus kis valami, védi a bugyit, és még a higiénia is kontrollálható vele. Nem is beszélve arról, h a pasik szempontjából sem mindegy, h száraz, tiszta vagy pedig lucskos bugyi van rajtad. Eksön előtt betét ki, aztán hajrá! :) Viszont, ha lucskos a bugyi, az mindkét fél számára kellemetlen élmény...
2018. máj. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!