Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy emiatt nem jön meg?

Lehet, hogy emiatt nem jön meg?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, most érettségizem, tehát eléggé nagy stressz ért engem az elmúlt hetekben. Hónapok óta van petefészekgyulladásom, ami nem akar elmúlni. Az előző menstruációm után kellett csinálnom egy 9 napos hüvelykúp kúrát, de ettől sem múlt el a fájdalom. Az előző 1 hétben ugyanolyan menstruáció előtti fájdalmaim voltak, mint amilyenek lenni szoktak, de mégsem jött meg, és már 3 napja késik. Lehétseges, hogy ezek miatt nem jön meg?

(Élek nemi életet és óvszerrel védekezünk)



2018. máj. 16. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon is elképzelhető.
2018. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a stressz akár hónapokra, évekre is leállíthatja a peteciklust. A természet nem hülye, látja, hogy anyu rosszul érzi magát, ebből levonja a következtetést, hogy akkor ide nem kéne utódot szülni, mert kicsi az esélye a túlélésre.
2018. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Lehetseges hogy emiatt nem jon meg igen de akkor vizsgaltasd ki magad hogy biztos minden rendben van e. A helyedben csinalnek egy tesztet is mert az ovszer nem mindig biztonsagos. Minden jot!
2018. máj. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahogy kiírtam a kérdést, rá egy órával megjött :D Köszönöm a válaszokat! :)
2018. máj. 16. 18:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!