Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj, éget, és fehér folyásom...

Fáj, éget, és fehér folyásom van. Mi az oka?

Figyelt kérdés
Az orvosom csal jövő héten tud fogadni, és szeretnélek titeket megkérdezni, hogy van-e tapasztalatotok. Égő érzés van a hüvelyemnél, és viszket is, és bő fehér folyásom van, krémszerű ha lehet ilyet mondani. Gondolom az égető érzés miatt terhességre nem utalhat..Nektek volt ilyen?

2018. máj. 16. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Gombàs vagy bakteriàlis fertőzèsre gondolok. Nekem ez volt, ugyanilyen tünetekkel. Kùpot kaptam rà, ettől elmùlt. De javaslom igyàl nagyon sok folyadèkot, hogy jòl àtmosson.
2018. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Mit mosson át? a vizelet nem a hüvelyen keresztül távozik :D

sajnos amíg nem tudod milyen fertőzésed van addig nehéz kezelni, canesten combi meg hüvelykupok csillapithatjak a panaszokat, de valos orvoslast majd csak a doki tud a panaszra

2018. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Mert attól, hogy a hüvely körül, azaz "kìvül" èrzi, mèg lehet hugyuti fertőzès is, ès akkor bizony hogy fontos a sok folyadèk!! Nàlam ez volt terhesen.
2018. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért azt hogy a hüvelyed ég vagy a húgycsöved bejárata meg lehet különböztetni... :D

Ha az orvos csak jövőhéten tud fogadni akkor vegyél addig Canestent vagy a gyógyszertárosnak mondd el a panaszod hogy ajánljon valamit.

2018. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Jòl van akkor, lènyeg hogy te ilyen okos vagy. Birom az ilyen embereket, ettől màszok falra. Nagyon okos vagy na, èn meg hülye ezt akartad hallani? Vagy most mit velem kötöszködsz, a kèrdezőnek adjàl te is tanàcsot ròlam meg kattanj màr le kèrlek! Azèrt nem a vilàg legnagyobb hülyesègèt ìrtam, felvetettem egy lehetősèget, hogy akàr ez is okozhatja, de mindegy nem is erdekel mar, ezen a gy.k-n csak ilyen mèrgező emberek vannak, àllandòan azt lesik, hogy a màsikba hogyan lehet belekötni! Nagyon kellemes szemèlyisèg lehetsz te is.
2018. máj. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A fehérfolyás egy teljesen normális jelenség. Így tisztul a hüvely. A legtöbb nőnek a ciklus minden napján van. Az állaga és a mennyisége a ciklus során változó. Fertőzés esetén darabos, túró állagú lehet.

Az égető érzés gombás vagy bakteriális fertőzésre utal. Sajnos csak nőgyógyász fogja tudni megállapítani, neked melyik van.

A terhesség és az égető érzés nem zárja ki egymást. Attól, hogy benyaltál egy fertőzést, még lehetsz terhes.

2018. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!