Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász honnan állapítja...

A nőgyógyász honnan állapítja meg hogy nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, megvizsgál és látja a szűzhártyámat, de sokaktol hallottam hogy ránézésre is meg tudja mondani, de miből látja?! Nagyon fontos! 😥

2018. máj. 17. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem hallottam még. Inkább az ellenkezőjét: hanyag volt, nem is érdekelte, nem foglalkozott vele, aztán szűz lányoknak jó nagy traumát okozott a fantasztikus vizsgálatával.
2018. máj. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha aztmondod szűz vagy, akkor végbélnyíláson át vizsgál.
2018. máj. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Második jól monjda

Első komolyabb nőgyógyászati vizsgálatomkor elmondtam hogy szűz vagyok még és végbélen keresztül vizsgált meg.

Máron már ultrahanggal és géppel vizsgálnak hiszen élek nemi életet.

2018. máj. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ránézésre nem állapítja meg a szüzességet, ez mese.

Megkérdezi, hogy volt-e már, van-e nemi kapcsolatod.

2018. máj. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, megkérdezi, volt e aktus. Ha azt mondod nem, nem fog erősködni, még ha óvatosan vizsgàl is, hiszen nem mindig elkerülhető, nálam szűzként csináltak citológiát és hüvelyi ultrahangot+vizsgálatot, mert a probléma megindolokolta, ebből gondolom, hoghxa pl nem szeretnéd a végbeles vizsgálatot, kérheted a hüvelyit. Egyébként ha már vizsgál, nem a szűzhártya meglétéből, hanem adott esetben a hüvelyfal tágasságábóp jobban lehet következtetni arra, hogy ki milyen gyakran él nemi életet. Nem tudom miért mondogatja mindeki hogy a szűzhártyábóp megmondja...nyilván ha látszik hogy érintetlen akkor igen, de nekem is réges rég elszakadt mikor orvosnál voltam...
2018. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ránézésre akkor tudja megállapítani, ha még nem használtál tampont. Egyébként szólni kell a vizsgálat előtt.
2018. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!