Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez volt az első menstruációm,...

Ez volt az első menstruációm, ennyivel megúsztam?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és két napja jött meg először. Barnás volt és viszonylag kevés, de nagyon akadozó, volt amikor betétet kellett cserélnem, de pl egész este nem jött semmi. Most sem jön azóta amióta hazaértem edzésről (19-20 óra körül) Most akkor ennyivel megúsztam vagy valami nem oké?
2018. máj. 18. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Én azért éjszakára és holnapra tennék be betétet, mert az első menstruációkon nem lehet kiigazodni. Lehet, hogy fel fog erősödni.
2018. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg,igen,az első az gyakran ilyen kevés mennyiségű,teljesen normális.

Betét mindig legyen nálad,mert egyáltalán nem biztos,hogy pont 1 hónap múlva fog jelentkezni a következő.

Viszont,ha most nem jön meg hónapokig,akkor az is teljesen rendben van.

2018. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem az első alkalommal annyira kevés volt, hogy azt hittem, csak nem töröltem meg jól és attól lett barnás folt a bugyimon...

2018. máj. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!