Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász megkérdezi hogy...

Nőgyógyász megkérdezi hogy szűz vagyok e vagy nekem kell mondani?

Figyelt kérdés
Nekem kell mondani, hogy tudja mi a helyzet vagy majd magától megkérdezi?? Ilyen esetben is kivitelezhető hüvelyi ultrahang? (szűzhártyám nincs meg, barátommal történtek dolgok, az egyik ujjazáskor mintha túl durván csinálta talán, de nem éreztem annak, elkezdett fájni a méhem és a petefészkem, a gyerekorvos mondta hogy menjek nőgyógyászhoz mert hasi ultrahang nem lesz elég)
2018. máj. 19. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Ha a hasi nem elég akkor muszáj a hüvelyi mert ezek szerint valami problémád van. Mond neki mert akkor óvatosabb.
2018. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamo77db ***** válasza:
79%
Az igazat!
2018. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Igen, neked kell mondanod, és szűzeknél nem csinálnak hüvelyi ultrahangot.


A gyerekorvos meg hülye.

2018. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hasi ultrahang volt, azt mondtak kell a huvelyi mert latjak hogy van valami de nem pontosan megitelheto...
2018. máj. 19. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy.. 15 körül gondolom még megkérdezik, afölött jobb hogyha szólsz, mert lehet nem veszi természetesnek a doki, ami leginkább azért van mert a legtöbb lány 16-17 évesen már nem szűz. Tőlem mondjuk megkérdezték, de barátnőmnek szólnia kellett
2018. máj. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!