Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ovulacio miatt lehet nagyon...

Ovulacio miatt lehet nagyon eros alhasi puffadasom es alhasi fajdalmam?

Figyelt kérdés

azt hittem az etel/ital miatt van

de mindig ugyanazt fogyasztom es a menstruacios ciklusomtol fuggoen van amikor nem puffadok (peldaul mikor menstrualok) es van amikor ugy nezek ki mint aki 6 honapos terhes (peldaul most, kb. 3 hete jott meg)


ez lehet osszefuggesben ovulacioval (most olvastam rola)


2018. máj. 20. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2018. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Azután átmegy még kellemetlenebb PMS-be. 😣
2018. máj. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mit lehet ellene tenni ?


fajdalomcsillapitot , algoflexet szedek de kb. 30 perc es ismet visszajon a fajdalom


a puffadassal pedig nem tudok mit kezdeni csak erosodik jobban es jobban, reggel delben este mindig ..

2018. máj. 20. 18:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Puffadasra nekem az vált be, ha sok gyümölcsöt, zöldséget eszem, meg teljes kiőrlésű pekarukat, és így minden nap tudok kakilni. Meg sok vizet iszom, illetve mozgás. És nem eszem nagyon tele magam, fehér kenyeret minimálisan mert nagyon eltomiti a beleimet.
2018. máj. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!