Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba utáni bél és...

Hüvelygomba utáni bél és hüvelyflóra helyreállításhoz nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

Candida lusitaniae -t lett a tenyésztés eredménye, és most kaptam kúpot , de ha vége akúrának mit javasoltok ami bevált neketek , hüvely flóra és bélflóra helyreállítót egyben, ami nálatok bevált ?

Egyedül a probi+femintről tudok de az tök drága..

Vagy ha nem ilyesmit akkor az immunrendszer erősítők is bevállhatnak ?

Vagy iylen fajta gombája van még valakinek ?

a hólyagom nincs gyulladásban , de gyakran kell a mosdóba mennem csak ennyi a tünetem.



2018. máj. 25. 14:04
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és a kúp után mennyi idő után lehet már a helyreállítás elkezdeni?
2018. máj. 25. 14:08
 2/3 A kérdező kommentje:
hogy a combomról és külső részről is eltűnjenek a gombák , arra mi a leghatásosabb ? Sima canesten ?
2018. máj. 25. 14:14
 3/3 anonim válasza:
100%

Hüvelygombára és helyreállításra is való és nekem bevált az Idelyn, 10db-os kúp esténként egyet el kell használni. Azt hiszem maximum 2000 forint volt, de pingvin patikában ki lehet fogni akciósan.

Bélflóra helyreállításra nekem tökéletes a JutaVit 15 db-os, ez pedig azt hiszem 750 Ft és eddig semmi bajom nem volt vele. :)

2018. júl. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!