Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez sima gomba, clamidya vagy...

Ez sima gomba, clamidya vagy komolyabbnak a jele?

Figyelt kérdés
Voltam egy fiúval nemrég gumi nélkül, de nagyon megbízható a srác, a tavaly nyáron volt túl egy komoly kapcsolaton és azóta én voltam maximum a 4.lány, akivel lefeküdt, előtte pedig csakis gumival szexeltem mással. Most viszont rettentően viszketek ott lent és folyásom is van. Ez sima gomba, vagy valami komolyabb lehet? Vagy egyáltalán esélyes hogy nem csak egy közmosdóban szedtem össze?
2018. máj. 26. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést inkább a nők egészsége kategóriában kellett volna írni.
2018. máj. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem húzz el dokihoz. Sok sikert.
2018. máj. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem gomba gyanús igen, de nézesd meg magad aztán írnak rá szert neked, jobbulást!
2018. máj. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

A fiú ezek szerint nem gumival szexelt előtted sem,most ki tudja,hogy hány lány gombáját,nemi betegségét adta át neked,te naív kis hülye.

Menj orvoshoz!

Remélem annyi eszed van,hogy gyógyszert szedjél,mert ahogy elnézem,téged anélkül szörnyen hamar fel fognak kettyinteni.

2018. máj. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hahaha, utólsó milyen igazad van!😂😂😂

Persze ,hogy átverte ez a fiú.

Így nem lehet tudni. Milyen szinű, állagú a folyásod.Lehet gomba, bakteriális fertőzés, de akár vírus is.Egyik rosszabb mint a másik.

2 fajta orvoshoz tudsz vele menni.Nőgyógyász vagy bőr és nemibeteg gondozó.

2018. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta adtam egy esélyt a Canesten kúpnak, hátha csak gomba, gondoltam ha nem segít az orvos még mindig segíthet, de elmúlt a viszketés és a folyás is szóval valószínűleg a kisebbik rossz volt.
2018. máj. 30. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!