Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló? (kérdés rövid)

Fogamzásgátló? (kérdés rövid)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval az a gondom, hogy a múlt héten elfelejtettem nem is 1 hanem 2 szem tablettámat is bevenni. :/ Most megjött a menzeszem és az lenne a kérdésem, hogy ilyenkor az új levelet a mensi 5. napján kezdjem el szedni, ahogy a leges legelsőnél kellett elkezdeni, (az szerda lenne) vagy rendesen mintha azt a 2 tablettát el se felejtettem volna, az 1 hét kihagyás után ugyanúgy szedjem mint eddig? (az péntek lenne)

köszönöm!



2018. máj. 28. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hányadik héten hagytad ki őket?
2018. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy folytasd, mint ahogy rendesen is szednéd, ha nem hagytál volna ki egyet sem. De egyébként a betegtájékoztatóban benne szoktak lenni az erre vonatkozó utasítások.
2018. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

3. héten hagytam ki, 4. héten jött meg.

igen néztem a betegtájékoztatót de ott csak 1 tabletta esetét írja :( csak olyan béna vagyok, hogy kettőt is sikerült elfelejteni...

2018. máj. 28. 22:14
 4/9 anonim ***** válasza:

Máskor állíts be ébresztőt. Az a biztos.

Fogamzásgátló mellett nincs menstruáció, csak megvonásos vérzés.

Tartsd meg a 7 napos szünetet, és szedd a következő levelet úgy, ahogy kell. Ha van párkapcsolatod, használjatok gumit minimum 1 hétig.

2018. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát állítottam be csak kinyomtam ugye, mert vezettem éppen, mondom jó majd beveszem ki is ment a fejemből... meg másnap is. 3. nap láttam hogy kettőt is kihagytam.

természetesen már mondtam a barátomnak, hogy kicsit elrontottam ezt, és most hagytuk a dolgot.

2018. máj. 28. 22:20
 6/9 A kérdező kommentje:
De koszonom :)
2018. máj. 28. 22:22
 7/9 anonim ***** válasza:
42%

Nem kellett volna szünetet tartani, hanem rögtön elkezdeni a következő levelet. És oké, hogy most védekeztek egy ideig máshogy is, de ha a kihagyás előtti héten volt szex, akkor is lehetséges a terhesség.

Ha ennyire nem tudod pontosan szedni, akkor használj gyűrűt, azzal csak havi két alkalommal kell foglalkozni.

2018. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom pontosan szedni meg nem volt ilyen sose hogy elfelejtem :(
2018. máj. 28. 23:14
 9/9 A kérdező kommentje:
“Szerencsere” szex nem volt mert baratom nem volt itthon visszament pestre mert vizsgai vannak most
2018. máj. 28. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!