Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7. napja tart a menzeszem és...

7. napja tart a menzeszem és még mindig ömlik a vér belőlem. Most mit tegyek? Normális ez?

Figyelt kérdés
Eddig sose volt bajom a menzesszel. De 1 hónapot kimaradtt multkor és most egy hete már h megjött. Semmi görcsöm nincs de már az éjszakai betét se jó mert folyton véres lesz a ruhám és a lepedőm is. Most már kezdek aggodni nagyon. Sose volt így menzeszem. Mindig 3-4 napi tartott de most mint a niagara. 21/L

2018. máj. 30. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Voltál fiúval? Ha igen, akkor lehetséges, hogy elvetéltél spontán.

Vagy abbahagytad a tablettát? Ilyenkor van ennyire erős vérzés.

Ha egyik sem, akkor max. még egy-két napot várj, ha nem enyhül, akkor mindenképp doki!

2018. máj. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam így. Hirtelen nagyon sokat fogytam, és teljesen felborult a hormonrendszerem. Eü küret lett a vége sajnos. Menj dokihoz szerintem.
2018. máj. 30. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam mostanában pasival és tablettát se szedek :/ De eléggé megijedtem ettől. Köszönöm a válaszokat! Várok pár napot hátha elmúlik. Ha nem akkor doki
2018. máj. 30. 08:14
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Ha belőlem 7. napja ömlene a vér án nem várnék 1 napot se, inkább elmennék orvoshoz.Annyi vért vesztesz hogy kb kiürül a vasad meg minden vitamin és vérszegénység lehet belőle. De te tudod.
2018. máj. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a vérzés nem csillapodik jó lenne felkeresni aháziorvosod,nőgyógyászt.Ha már csillapodott lehet eza menstruációd ilyen volt,hosszabb ideig tartott.Voltál-e felfázva mostanában?Ért-e nagy stressz?Belekezdtél-e komolyabb diétába? Ez mind kihatással lehet rá.A klíma változás is kihatással lehet rá.Ebben a hónapnban nekem is erősebb volt a kelleténél,görcsöltem is nagyon, 2-3 tovább tartott mint egyébként,utána a szokáso módon műlt el.Voltam a háziorvosomnál is közben aki megnyugtatott,hogy a tünetek alapján egy gyulladás okozta,az eredményeim jók voltak.Annyit mondott az orvos mikor nála voltam ha erősödnek a tünetek akkor nőgyógyászhoz forduljak még a vérzés alatt.
2018. máj. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!