Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy rakjam fel a tampont...

Hogy rakjam fel a tampont hogy ne fajjon? Amikor rakom fel a tampont faj egy ido utan es nem birom tovabb. Mini tampon es ma furdobe megyunk a barataimmal es nagyon nagy szuksegem lenne ra hogy hogyan csinaljam.

Figyelt kérdés
Kerlek segitsetek nagyon fontos!
2018. máj. 30. 14:41
 1/9 (:Puszedli :) ***** válasza:
24%
Ha szűz vagy sehogy. De ha nem akkor minden dobozba van használati utasítás. Én használok tampont és mikor felteszem akkor nem is lehet érezni H bennem van. Vagy nem dugod be eléggé vagy nem egyenesen dugod hanem ferdén be, vagy ha szűz vagy ne használd. Elég ciki lenne ha egy tampon venné el a szűzességed. (:
2018. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 (:Puszedli :) ***** válasza:
17%
20L
2018. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Rossz a kategória :(


Egeszség -> nők egészsége

2018. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

#1 szüzen is lehet tampont használni...


Kérdező! Van a tampon dobozában egy tájékoztató a felhelyezésről. Azt kövesd. A tampont nem felfelé, hanem hátrafelé kell tolni. Addig told, amíg tudod. Én az egész ujjamat fel szoktam nyomni utána. Ha elég mélyen van, nem fogod érezni. Mennyi idő után nem bírod tovább? Lehet, hogy már jó helyen van. Én egyébként nem ajánlom a tampont fürdéshez sem. Egyszer direkt kipróbáltam. Kádban fél óra után elkezdett látványosan szivárogni... Pedig nincs erős vérzésem.

2018. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor próbáld meg, ha erősebben vérzel, mert lehet, hogy azért is megy fel nehezebben, mert nem csúszik eléggé. Kicsit hajlítsd be a térded és ferdén, befelé próbáld nyomni, tehát ne egyenesen. Fogod érezni, hogy melyik irányba megy könnyebben. Akkor jó, ha az ujjad is eltűnik 1-2 centire.
2018. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elősző válaszolóktól kapott válaszokhoz kiegészítésképp: Ha nagyon száraz a hüvelyed vagy túl nagy tampont használsz a vérzésedhez képest, akkor a szárazságtól is lehet az irritáció.

Létezik úszáshoz speciális szivacstampon (dm-ben láttam, világos doboz, "Soft-Tampons" felirattal), esetleg próbáld azzal.

2018. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szüzen is lehet, nekem nem ment.
2018. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Szuz vagyok, de sikerult. Valoban jobb mint a betet de sajnos a mini csak 45 percet birt ki nekem mert nagyon eros a verzesem. Probalkozzak vastagabbal?
2018. máj. 31. 21:17
 9/9 anonim válasza:

Igen, a normal méretű silk touchosos O.B.-t tudom ajánlani.

Nekem is ha nagyon száraz, fáj. Erre csak tippnek azt tudom írni, hogy gyakorlas. Es tenyleg, legalabb 2 centi mélyre kell.

Szárazságosra van egy tippem (én is olvastam), ha gondolod, privátban megosztom. ;)

2018. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!