Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, tényleg gáz az, h...

Lányok, tényleg gáz az, h amikor betétet cserélek, akkor áttörlöm vele a nemi szervemet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Elég gyenge vérzésem van, ezért sokszor úgy cserélek betétet, h alig van benne valami. Ilyenkor a "tiszta" (nem véres részével áttörölgetem a puncim környékét, h ami ott marad kevéske cuccos az ne a tiszta betétet maszatolja össze. Régebben, mikor nem csináltam ezt, mindig úgy jártam, h 10-15 perc múlva olyan lett a "friss" betét, nem folyt bele semmi, csak az ottmaradt anyag össze kente a betétet és ezután jó ideig semmi sem ment bele, volt, h csak 1-2 óra elteltével. És ez elég rossz volt abból a szempontból, h az összemaszatolt betét órákig alattam volt, hozzám ért. Ezért töröltem át mindig a kivett betéttel. De csak akkor, ha volt tiszta része, ha teli volt, vagy az egész véres volt akkor természetesen nem! Be is vált ez a módszer, mert az új betét jóval tovább tiszta maradt.

Viszont tegnap a lakótársnőm rám nyitott a fürdőben csere közben, és látta, h áttörlöm magam a régi betéttel (kb 2 20ft-os nagyságú vérfolt volt csak benne, plusz még ami a puncinál maradt eléggé össze kente. Na a lakótársam ezen tökre kialadt, h milyen gusztustalan, és egészségtelen. Hiába mondtam el neki is amit fentebb leírtam, hülyeségnek tartotta. Nem tudom, de már évek óta így csinálom, és soha semmi bajom nem lett. Mellesleg szerintem az sokkal gusztustalanabb és egészségtelenebb, ha órákig ülök úgy egy összemaszatolt betéten, h igazából nem történik semmi. Akkor már inkább legyen ott egy tiszta betét amíg nem megy bele egy nagyobb adag, nem?! Szerintetek igaza lehet a lakótársamnak, és gáz, h ezt csinálom, vagy nem? Esetleg valaki más is szokta így? Azért nem akarom ezt tőle elfogadni, mert ő tampont használ így nem tudom mennyire kompetens ebben a dologban... Évente 2-3x járok nőgyógyászhoz is, és sosem talált még semmi rendelleneset. Jó, ezt nyilván nem kötöttem az orrára, de azt gondolom, ha ez káros lenne, akkor 4-5 év alatt már csak lett volna valami nyavajám nem?!



2018. jún. 2. 09:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez oke,akkor tedd. A Te dolgod,de nem ertem,hogy miert nem wc papirral torlod le.:D En akarhanyszor elmegyek wc-re betetet cserelni vagy pisilni mindig megtorlom magam papirral. :D
2018. jún. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Ilyent én is szoktam csinálni. Bár így kívülről olvasva a történeded, bennem is felmerül, hogy miért nem papírral, de ennek ellenére én is szoktam néha a betéttel. Nyilván, mint ahogy te is írod, csak akkor, ha kb teljesen tiszta. Ugyan mi bajod lehetne tőle, hiszen pont arra találták ki, hogy ott hozzád érjen. Gondolom, nem feldugod magadnak, hanem csak kívülről megtörlöd.
2018. jún. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg gáz.
2018. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
A nem véres része is tiszta baci meg izzadtság, mivel az is hozzáér a bőrödhöz. Miért nem wc-papírral csinálod..?
2018. jún. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
1# ez így túl egyszerű és logikus lenne.
2018. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem is gusztustalan. Igaz én tampont használok, de a cserét is próbálom úgy igazítani, hogy le tudjam zuhanyozni a nemi szervemet.

Ha ezerből 1 alkalommal nincs lehetőség erre, akkor legalább nedves törlőkendővel törlöm át.

2018. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem hinném, hogy bármi bajod lenne tőle, szerintem nem gusztustalan, csak semmi értelme nincs, azt én sem értem, miért nem wc papírral törlöd.
2018. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
A lakótársad megtehetné azt a szívességet, hogy ha már véletlenül rádnyit a klozeton, akkor legalább nem pofázik bele abba, amit látott. Én ezt tartom undorítónak. Miután végeztél és kimentél, megdumáltátok, mit csináltál odabenn? Lerendeztem volna annyival, hogy "közöd"? Te se utasítgatod arra, hogy hogyan törölje a s eggét.
2018. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
89%

Utolsónál a pont.


Ha neked így jó, csináld így, bár tényleg ott a WC papír, én is azzal szoktam. A lakótársadnak meg mondd meg, hogy legközelebb ne nyisson rád és akkor semmi olyat nem fog látni, amit nem akar.

2018. jún. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Wc papírral nem szeretem. Egyrészt mert túl vékony, és könnyen átázik, ha olyan a szitu. Persze, tekerhetnék le jó sokat, h elég vastag legyen hozzá, na de ha egyszer ott a betét amiben alig van valami, akkor miért a wc papírt pazarolnám?! Egyébként is a wc papír könnyen elszakad és/vagy apró kis papírdarabkák válnak le róla, ami szerintem nem jó ha ott marad. A betét meg nem túl vékony, nem szakad el, nem szakad át nem esnek le róla kis darabkák. Meg egy picit az is benne van a dologban, h ha már egyszer használtam, akkor ne úgy dobjam már ki, h van rajta 3 csepp, akkor legalább valami látszata legyen már. Mármint, h nézzen úgy ki, h szemrebbenés nélkül kidobhassam.


A lakótársam meg nem akart rosszat, csak nem akart nekem rosszat, mármint aggódott, nehogy bajom essen ezért. Már megbeszéltük a dolgokat. Egyébként meg a wc a fürdővel egyben van, azt hitte szépítkezem, azért jött be. Ez nálunk amúgy sem téma, jó, nyilván nem wc-zés közben, de ha pl valamelyikünk fürdik a másikunk simán bemegy pl fogat mosni, vagy mondjuk a hajvasalóért.


Köszi a válaszokat! Örülök, h végülis nem akkora gáz annak ellenére, h szokatlan. Az pedig külön megnyugtató, h nem csak én egyedül vagyok így ezzel, másnál is elő szokott fordulni!

2018. jún. 2. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!