Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Nos, olyan problémám lenne, hogy elmaradt a menstruációm (8napja kellett volna megjönnie), viszont ugyanúgy meg volt a szokásos menstruáció előtti tortúrám(fejfájás,szédülés,hangulatingadozás,alhasi fájdalom, futás utáni rosszullét, fájó mellek), de mégsem jött meg, amin nem lepődtem meg, mert hormonzavart állapított meg nálam 1évvel ezelőtt a nőgyógyászom, illetve cisztákat talált mindkét petefészkemen. És azt mondta, hogy így sosem fog normálisan lezajlódni a menstruációm(ami való igaz, mert volt olyan, hogy egy hónapban nem jött meg, majd a másikban 2x is megjött, illetve mindig másik napon jön meg, nem akkor mikor a 28nap eltelik), de most mégis más a helyzet, mint máskor mikor nem jött meg, mert kb 3napja ilyen barnás folyást véltem felfedezni,(amit eddig még sosem tapasztaltam), de nem is rendes folyásnak nevezném, mert ilyen rágógumihoz hasonló állaga van, nincs kellemetlen szaga, és csak időnkét jön(és bocsánat, hogy gusztustalan, de sajnos tényleg ilyen), illetve néha néha görcsöl a hasam. És még amit észrevettem, bár nem tudom, hogy ehhez köthetőe, de mióta ez a barna folyás van, azóta ilyen korgó hangot adnak ki a beleim, amit eddig sosem tapasztaltam.

Úgy tervezem, hogy szerdán elmegyek a nődokimhoz, mert úgy gondolom ez most nem normális.

Viszont szerettem volna itt feltenni a kérdésem, mert hátha valaki volt már hasonló cipőben.

20/L



2018. jún. 5. 05:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ciszta miatt késhet, bár amikor nekem voltak cisztáim, mindig megjött, csak sokkal erősebb volt a vérzés és kegyetlenül erős görcseim voltak. De hallottam már olyat, hogy valakinek viszont emiatt kimaradt. Ha nem éltél szexuális életet védekezés nélkül, akkor tuti nem vagy terhes, ennél többet a doki tud mondani.
2018. jún. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!