Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is ennyire erős a havi...

Másnak is ennyire erős a havi vérzése és ez normális?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 2 évben kezdett nagyon erőssé válni a menzeszem, borzasztó fájdalmaim szoktak lenni és 3 havonta még addig is elfajul a dolog hogy orvoshoz kell vinni mert az ájulás határáig húzódik a dolog, plusz hányinger.... Szóval szinte előre rettegek ezektől a napoktól, görcsoldót úgy szedem mintha cukor lenne (ezeken a napokon) bár sokat nem is használnak és ilyenkor van hogy azonnal visznek az ügyeletre. Voltam nőgyógyásznál de ő mindent rendben talált ami nekem furcsa. Másnak is van ilyen? Normális ez?
2018. jún. 8. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Hát én azért elmennék egy másik nőgyógyászhoz is, főleg hogy csak 2 éve kezdődött ez.
2018. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Mindenképp keress egy másik nőgyógyászt, ez egyáltalán nem normális.
2018. jún. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Menj el egy másik orvoshoz is és rendesen vizsgáltasd ki magadat,nem akarlak megijeszteni de endometriózis jele is lehet az ennyire fájdalmas menstruáció. Persze egyáltalán nem biztos,hogy valami betegséged van,de legalább akkor megnyugszol.
2018. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sajnos nem az. Nekem is hasonló volt, nálam 5 és 3 centis cisztát találtak. Mindenképp menj el másik dokihoz.
2018. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!