Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek ez felfázás? 18/L

Szerintetek ez felfázás? 18/L

Figyelt kérdés
Szeretkeztunk a baratommal 2 napja, es durvan csinaltuk mertbvolt mit bepotolni. Meg aznap este volt ilyen felfazasos tunetem, folytonos pisilesi inger, alhasi fajdalom, es pisileskor mikor abbahagyom akkor faj. Vettem forrofurdot es tettem az alhasamra forrovizes palackot. Meg aznap mielott elaludtam volna elmult. Masnap is jol voltam az elejen, viszont delutan megint elojott ez a "felfazas" es estere sikerult csillapitani, szinten azokkal a modszerekkel amiket felsoroltam. Ma mar delelott is elojott, de most nem annyira mint tegnap vagy tegnapelott. Ez mi lehet?
2018. jún. 12. 12:55
 1/6 18/F 17cm válasza:
0%
aids jk
2018. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Srsly
2018. jún. 12. 13:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valószínűleg felfázás. Szedj tőzegáfonya kapszulát, és igyál sokat. Vannak hugyuti fertőzésre való gyógyteák, én azokat szoktam inni. Sose kellett gyógyszert szednem, mindig elmúlt magától.
2018. jún. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez az.
2018. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A hüvely felől is támadhat a fertőzés, nemi érintkezéskor a hüvelyben levő kórokozók bekerülhetnek a húgycsőbe, ezért mondják sokszor, hogy nászutas betegség.
2018. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, felfázás! Nekem is pont ugyanilyen problémáim voltak de nekem emellett még véres volt a vizeletem! Elmentem orvoshoz, aki antibiotikumot írt fel. Az nem használt, csak más tüneteket produkált. Visszamentem, másik antibiotikum, megint nem használt. A harmadik doboz antibiotikum után elküldtem urológiára, tenyésztésre küldték a vizeletemet, majd kiderült, hogy Ecoli baktériumom van, és még két doboz antibiotikum segített, azóta nincsen panaszon. Viszont ez az 5 doboz antibiotikum teljesen tönkretette az immunrendszeremet!
2018. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!