Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? SOS többi lent

Mit csináljak? SOS többi lent

Figyelt kérdés
Jövőhéten megyünk a barátaimmal Balatonra és nekem még nem állt be, hogy mikor fog megjönni, teljesen kiszámíthatatlan. Minden nap fogunk fürdeni és ezt nem szeretném kihagyni, de nem tudom, hogy ha nincs meg akkor is használhatok tampont? Fürdés közben is ugyanúgy megtud jönni? Szerintetek mit csináljak?

2018. jún. 15. 22:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve, ha tampont használok úgy hogy nincs meg, akkor is ugyanannyi időnként kell cserélni? És, ha megyünk pl aquaworld-be akkor ott a csúszdákon lecsúszhatok?
2018. jún. 15. 22:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg felhelyeznék egy mini tampont. Tényleg nem a legegészségesebb megoldás, de talán jobb, mint állandóan azon idegeskedni, hogy mikor kezdesz el vérezni. Egyébként tamponnal lehet fürdeni, meg csúszdázni is, de nagyon oda kell figyelni a rendszeres cserére, mert ezekben az uszodákban a legkönnyebb mindenféle fertőzéseket összeszedni. Szóval amikor kijössz a vízből, azonnal ki kell venni a tampont, amikor meg nem fürdesz, inkább használj betétet.
2018. jún. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Illetve létezik még ilyen szivacstampon, ezeket többek között úszáshoz fejlesztették ki (én még soha nem próbáltam, szóval fogalmam sincs mennyire válik be):


[link]

2018. jún. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, és mennyi ideig lehet a vízben lenni tamponnal?
2018. jún. 16. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapból 4-5 óránként ajánlott tampont cserélni, én strandoláskor ennél gyakrabban szoktam (kb. 2 óránként). Amint kijössz a vízből, vedd ki, és ha megint be akarsz menni, tegyél be újat.
2018. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!
2018. jún. 16. 17:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!