Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelent a citológia papírom...

Mit jelent a citológia papíromon a vegyes baktérium, mint kórókozó, sine morbo, nem sejtelváltozásokkal járó reaktív gyulladás illetve Adenocarcinoma-NOS, P2?

Figyelt kérdés
Nem szültem,nem vagyok terhes,35 vagyok,nem vagyok szexuálisan aktív de szűz sem a szüleim viszont nem tudják,méhnyálkahártya túlburjánzást állapítottak meg nálam 2 éve,de csak néhány hónapig szedtem a gyógyszert (max 4-5) de nem hatott. Rendszeresen kell szednelágyógyszereket.Menstruációmra fájdalomcsillapítókat is szedek. Aggódok,hogy valami komoly bajom van

2018. jún. 19. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

35 éves FELNŐTT nő vagy. Miről kéne tudniuk a szüleidnek?????

Van valami gyulladásod. Ennyi. Majd az orvos elmondja.

A P2 pedig nem jelent semmit.

2018. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt én se értem, hogy a szüleidnek miért kéne tudni róla :D


Egyébként ha méhnyálkahártya túlburjánzásod volt és mostanában lett fájdalmas a menstruációd, esélyes hogy endometriózisod van. Nézz utána és keress olyan orvost, aki foglalkozik is vele.


P2 meg nem gáz. Normális eredmény.

2018. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!