Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy ennyire elhúzódik?

Normális hogy ennyire elhúzódik?

Figyelt kérdés
Kezdem ott hogy van 2 yerekem már,szoval nem tini vagyok.A második gyerekem születéséig kb 6 napig tartott ha megjött.Most ez kb 10 nap-az első 2 nap szinte ömlik belőlem majd utána egy napig normál,aztán semmi egy napig,és utána a 10. napig hol jobban hol kevésbé barnázok,vagy rozsaszines inkább,kb annyi hogy egy tisztasági betét elég.Tudom menjek orvoshoz,van is időpontom már,csak addig is,hátha van valaki aki járt már hasonlo helyzetben.
2018. jún. 19. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
szia, normal igen, nekem úgy van, két napig ömlik belölem, utana két napig semmi, egy csepp se. utana két napig megint vérzek.36 vagyok.
2018. jún. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy rakás minden okozhatja. Simán szültél vagy császárral?
2018. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi első.

Másodiknak: császárral született mindkét gyerekem.

-voltam azota dokinál,fog.gátlot felirt h az normalizálhatja de ennyi.Uh-val is megnézett de semmi nem odaillőt nem látott.

2018. jún. 25. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!