Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg? Szerintetek...

BrigitteCorvell kérdése:

Miért nem jön meg? Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés

13 nappal azután teszteltem, hogy meg kellett volna jönnie és negatív lett, semmi koraterhességi panaszom nincsen, az elmúlt napokban görcsöl viszont a hasam mintha végre meg akarna jönni🤔 Édesanyám azt mondta ez a negatív teszt majd megnyugtat, ne stresszeljek rá mégjobban. Bár bevallom az elmúlt hónap nehéz volt, több haláleset a családban, vizsgák, ráadásul az emiatti idegesség. Egyszerűen próbálok nem gondolni rá, de nem megy, kb minden este sírva fekszek le, hogy mi van ha? És folyton gyomoridegben vagyok☹️ (Egyébként jövőhéten megyek nőgyógyászhoz szóval ezt ne írjátok, mert én is tudom😄 a ti véleményetekre/tapasztalatotokra vagyok kíváncsi) Az is különös volt, hogy mostanában nagyon lerövidültek a ciklusaim az elmúlt 4-5 alkalommal csak 24-25 naposak voltak és volt, hogy egy hónapban kétszer is megvolt🤨🤨 (inkább 28-30 napos ciklusaim voltak ált.)

Tudom, hogy ezer meg egy ilyen kérdés van, de ki vagyok borulva, help😶



2018. jún. 21. 09:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj az kimaradt, hogy van párom és gumival védekezünk, anélkül “a közelembe sem jöhet”😂 illetve mindig megnézzük, hogy kiszakadt-e vagy van-e rajta sérülés mikor felteszi, de nem volt ilyenre még példa.
2018. jún. 21. 09:28
 2/3 anonim ***** válasza:
13 nappal a menstruáció várt napja után már bőven kimutatta volna a teszt, ha terhes vagy. Úgyhogy nyugi, nem vagy terhes. A stressz miatt késik. Elég durva dolgok történtek veled az elmúlt egy hónapban, ez megviseli a szervezetedet. Teljesen normális, hogy bezavart a ciklusodba. A 24-25 napos ciklussal semmi gond nincs, az a lényeg, hogy 21 napnál több legyen. Nyilván egy hónapban kétszer menstruálsz, hiszen egy hónap 30-31 napos, a ciklusod meg (ahogy írtad) 24-25. Senkit nem érdekel, hányszor jön meg egy hónapban. Az a lényeg, hogy rendszeresen jön meg. Nem gond, hogy 28-30 napról 24-25 napra csökkent a ciklus hossza. Nem vagyunk gépek, nem működünk mindig egyformán.
2018. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, nem is tudod mennyit segített ez!😊 A családom nem akarom azzal idegesíteni, hogy én idegeskedek miatta, a barátaim meg tuti elviccelnék (csak hát nekem ez nem vicces😀)
2018. jún. 21. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!