Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A FLUCONAZOLE-Q PHARMA 150 mg...

A FLUCONAZOLE-Q PHARMA 150 mg kemény kapszulát (4 db) milyen időközönként kell bevenni?

Figyelt kérdés
Hüvelygombára írták fel.

2018. jún. 21. 13:09
 1/4 anonim válasza:
100%
Amilyen időközönként a nőgyógyászod mondta. Amikor kiváltod a receptet a patikus is elmondja mikor kell bevenned. Amikor a barátnőm gombás volt ő hetente vett be egyet, és nekem is be kellett vennem heti egyet (összesen kettőt) nehogy én is elkapjam.
2018. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A parom valtotta ki a receptet es nem emlekszik pontosan, hogy mit mondott a patikus. Ha 3 naponta beveszek egyet az nagyon sok?
2018. jún. 21. 17:29
 3/4 anonim válasza:
Első vagyok. Szerintem nem sok a betegtájékoztatón is ilyen intervallumok vannak ha jól emlékszem, viszont kérdés, hogy a párodnak nem kell-e szednie? Nem emlékszel, ilyet nem mondott a nőgyógyász? Mert ha van állandó partner akkor általában őt is szokták "kezelni", hogy ne pingpongozzon ide-oda a gomba. Amikor a barátnőm volt gombás neki eléggé el volt már szaporodva, picit későn ment orvoshoz, plusz candibene-t meg hüvelykúpot írt fel a doki és ez a kombó mellé szedte hetente egyszer, két hétig a flukonazolt. Ezek alapján tudsz mérlegelni, bajod szerintem nem lesz tőle, de lehet mondjuk csak 5 naponta kéne bevenned.
2018. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha van állandó partnered akkor szerintem az orvos javasolta hogy felrzzétek meg az adagot, tehát 2 kapszula neked, 2 a párodnak,egymást követő napon. Vagyis egyet be veszel te, egyet a párod és másnap ugyan abban az időpontban be veszitek az utolsót. Ha csak neked kell használni, akkor általában heti 1et szoktak javasolni, így ugye 4 hét a kezelési idő . Gondolom ez mellett van más is a kezelés én... Kenőcs.. Kúp.. Azt pedig szintén ahogy az orvos tanácsolta. Vagy ahogy rá van írva a dobozra. Ha nem tudod, akkor a betegtájékoztatón ott van hogy milyen betegségre mennyi az általános adagolás.

Remélem segítettem. Szép napot!

2021. szept. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!