Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap megyek strandra és...

Holnap megyek strandra és leakarom epilálni a lábam de nem merem hogy megvágom magam vagy valami, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha ez kerdes szamodra, ne menj, ugyis belefulladsz.
2018. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Holnap mész strandra, de nem akarod, hogy mindenki a szőrös lábadat bámulja. Na, vajon mit tegyél? :)
2018. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De annyira fura ránezek és mintha a bőrömbe vágna
2018. jún. 21. 18:02
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Borotváld le sima borotvával. Gyorsabb is, és fájdalommentes.
2018. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
holnap már rossz idő lesz, nem?
2018. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Annak reményében, hogy ezzel segíteni tudok eldönteni a kérdést, és kellő önbizalmat adni neked, elmondom, hogy én is szőrt szedtem strandra menés előtt, és össze is b..sztam magam, nem kicsit. Egy vágás itt, egy kis vér ott, horzsolás, kisebesedés, minden játszott...


És még ÍGY IS azt tudtam mondani a strandon, hogy megérte. És inkább legyek összevagdosva, mint hogy szőrösen menjek ki.


Szóval epilálj nyugodtan, és lesz ami lesz. (Egyébként meg ahhoz nagyon el kell cseszni, hogy megvágd magad.)

2018. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Jol mondja az 5-ös. Holnap végre lehet élni!
2018. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom milyen epillátorod van, de az enyém egyáltalán nem vág. Maximum kipöttyösödök tőle egy kicsit. Borotvával oké hogy elvágja magát az ember, de olyat még nem hallottam hogy epillátorral is.
2018. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!