Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap volt szexuális kapcsola...

Alexandraa17 kérdése:

Tegnap volt szexuális kapcsolatom közel egy hónap után. De utána 1-2 orával és most másnap is alhasi fájdalmam van. A mensim még messze és közben sem volt rossz hogy fájt volna. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Volt egy vetélésem ,most van egy kisfiam és volt még egy terhességem az idei év elején ami nem maradhatott meg.(ha ez számit) kritizálok kíméljenek.
2018. jún. 28. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem menj el orvoshoz ezzel, mert ez nem egészséges, így mi nem is tudjuk, hogy mi az oka.
2018. jún. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
persze feltétlen elmegyek..de csak jövő héten lesz rá lehetőségem.. és elég zavaró, ezért gondoltam hátha valaki tud valami okosat mondani.. azért köszönöm :)
2018. jún. 28. 10:15
 3/7 anonim ***** válasza:
FElizgultál? Volt orgazmus?
2018. jún. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen volt
2018. jún. 28. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem, mert nekem akkor szokott befájdulni a hasam, ha nem sikerül a csúcsra jutni, de nagyon beindulok.
2018. jún. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen nekem is akkor fordul elő alhasi fájdalom ha nem tudok elélvezni és abbahagyjuk a dolgot. De akkor sem napokig fáj. Nem tudom sajna :/ Mára hátha jobban vagy.

Ha nálam egy hónap kimarad akkor max nehezebben szokott menni az elején a behatolás.

23N

2018. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen mára jobban lettem 🙂
2018. jún. 29. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!