Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet velem?

Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
A menstruációm már 14 napja késik és nem tudom mi lehet velem. Nem ér stresszhelyzet, itthon is minden rendben van. Már 7 éve hogy megvan és úgymond már "beállt" mert havonta 14.-e környékén szokott megjönni. Nem értem mi történhetett, már azért izgulok ne e legyen bajom. Szűz vagyok szóval terhesség kizárva. :/ Mi lehet a gond és mikor érdemes ezzel orvoshoz fordulni?

2018. jún. 28. 17:59
 1/4 A kérdező kommentje:
*21/L
2018. jún. 28. 18:00
 2/4 anonim válasza:
Én a helyedben várnék még egy hetet aztán ha nem jön meg orvoshoz mennék
2018. jún. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet egy hónap kimarad. Nem volt peteérésed.
2018. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ez hébe hóba fordul elő (értsd, pl ez az első, vagy két évente egyszer, ill. annál ritkábban) akkor nincs gond. Egy kimaradt. Viszont hogyha egymás után sokadik marad ki, vagy egy évben egynél többször fordul elő, akkor lehet hormonzavar is. Ez esetben orvoshoz kell fordulni.

21/L

2018. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!