Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha méhnyakrák-gyanús vagyok...

Ha méhnyakrák-gyanús vagyok azt láthatja a nődoki? Valami látható elváltozás csak van a méhen már a kezdeti stádiumban ugye?

Figyelt kérdés
Tegnap vett mintát az orvosom és jól megvizsgált, megturkált. Az eredmény 2 hét múlva, addig para. Elfelejtettem tőle megkérdezni hogy ránézésre lehet-e bajom, mit gondol. Ezért kérdezem itt, hátha tudja valaki vagy járt már így hogy a doki látta az elváltozást.
2010. jún. 17. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
cSAK A LABOR TUDJA eldönteni, a levett minta vizsgálata alapján.
2010. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Azt tudom hogy anyukámat elküldte ultrahangra mert úgy láttam miómagyanús. És tényleg volt is neki. Úgyhogy valamit biztos lát.
2010. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A méhszájseb pl. látható a rákszűrés alkalmával. Nekem is rögtön észrevették, műtét lett belőle.
2010. jún. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szövettanilag biztosat csak a labor tud mondani Én rákos vagyok (nem nőgyógyászati).
2010. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A miómának semmi köze a méhnyakrákhoz. A mióma a simaizomból indul és jóindulatú, míg a méhnyakrák a hámból, és ha akkora méretet ér el, hogy látható, addigra már elég nagy baj van.


Szóval, biztosat majd csak a cytológiai vizsgálat után tud mondani.

2010. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Legtöbb rosszindulatú daganat, mire szemmel láthatóan gyanússá válik, akkor már áttétet is elkezd adni sajnos.
2010. jún. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, én nem mondtam hogy köze van a kettőnek egymáshoz! Csak azt mondtam hogy ha lenne a daganatnak szemmel látható jele az orvos láthatná. Természetesen a szövettan a döntő, csak azt mondtam hogy ha lenne neki ott egy kis csomó, az orvos észreveszi. Aztán hogy az pontosan mi, csak a szövettanból derül ki.
2010. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem most volt conisatiom, csak a kenetből derült ki.
2010. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Csak a kenetből derült ki , hogy elindult valami rosz folyamat.
2010. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!