Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyben lévő candida és a...

A hüvelyben lévő candida és a bélben lévő candida között van összefüggés?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 17:01
 1/7 anonim válasza:
Rokon fajok de nem ugyanaz a kettő. Sok candida faj van, sok betegít de van amelyik szimbiózisban él velünk.
2010. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem!Szóval ha nőgyógyászatilag negativ a candida tenyésztés,attól még a belimben lehet...Igaz?
2010. jún. 17. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:
van.
2010. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A belekben mindenképp van,mindenkinek,ez normális.Ha elszaporodik,akkor van gond.
2010. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ,tudom h normálisan is van a bélben candida... És azt hogy lehet kideriteni hogy elvan szaporodva vagy nincs?
2010. jún. 17. 17:19
 6/7 anonim válasza:
Ha az orvos vizeletvizsgálatra küld, akkor kapsz 1 papírt, amin x-elget pár dolgot, hogy mire kíváncsi.Gondolom van rajta candida is.Van egy átlag, aminek mindig jelen kell lenni a szervezetedben, ha több van, akkor kicsillagozzák a papíron.fehérvérsejtet is így néznek a vizeletben pl.
2010. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

17:15-ös vagyok.

Rengeteg jele van.Puffadás,fokozott gázképződés,ekcéma,sokféle bőrbetegség,fokozott verejtékezés és sorolhatnám.Vizsgálat kéne.

2010. jún. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!