Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire nagy baj ha elsőként...

Mennyire nagy baj ha elsőként egy nappal elcsúsztam a fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés

Olyan tipusút kaptam amin naponként be van osztva (hétfő, kedd szerda....) a levélen és elsőként véletlenül péntekit vettem be szombaton de ma észrevettem és ma vasárnapit vettem be. Mekkora baj lehet? csak most kezdtem el szedni először életemben.

A márka Minigeste nem tudom létezik-e Mo.-n nem otthon élek.

Előre is köszi a segítséget!



2018. júl. 2. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer előfordult velem is, hogy csütörtök volt, de a péntekit vettem be. Nem estem pánikba, átírtam a betűket rajta. :D A hatóanyag ugyanaz, az a lényeg, hogy az összeset bevedd.
2018. júl. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, azért írják rá legtöbbször hogy tudd melyik napon kezded és fejezed be...mivel mindegyikben egyforma mennyiségű hormom van nem számít hogy melyik nap melyiket veszed be lényegében, csak az összeset szedd be időben!
2018. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Az a nagy baj, hogy fogamzásgátlót szedsz. Tönkrvágod magadat egy életre. Teljesen felborítja a hormonháztartást és még meddőséget is okoz.
2018. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2018. júl. 6. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!