Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció-jellegű tünetek,...

Menstruáció-jellegű tünetek, barna és véres folyás. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, egészen pontos szokott lenni a menstruációm, legrosszabb esetben sem ingadozik jobban egy ciklusom hossza, mint 28-31 nap. Mostanság 30-31 naposak voltak.

A jelenlegi ciklusom 19. napján barna folyásra lettem figyelmes, másnap alhasi görcsök is jelentkztek, a folyásom pedig véres volt. Azóta, immáron 4. napja hol barna, hol véres, hol jobban, hol kevésbe, viszont a hasam felpuffadt kissé, és fáj, mint mikor menstruálok, csak a görcsök enyhébbek.

Most, a kérdés kiírása közben mintha a bal oldalam jobban fájna.

Tapasztalt már valaki hasonlót? Mi lehet ez?



2018. júl. 2. 19:30
 1/3 anonim válasza:

Ha mostanában volt szexuális érintkezlsed, azért. De amúgy ez normális. Sűrün álőfordul.

Én 19/L vagyok és nekem is hol barna hol véres.

2018. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dóri84 ***** válasza:
Nem, ez nem.normális. Hiszen a két menszesz közti varnázás, vérzés sosem normális. Mindenképp menj orvoshoz, legvalószínűbb, hofy fertőzésed van, de mivel azt mondod , h az egyik oldal érzékeny, lehet, hogy petefészekgyulladás, vagy egy ciszta okozza. De itt csak találgatásokat kapsz. Beszélj anyukáddal és menj orvoshoz! 34 éves kétszer szült anyuka
2018. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dóri84 ***** válasza:
Elnézést a helyesírási hibákért! És 1. , te is menj orvoshoz. A szexuális együttlét sem jellene , hogy ilyet okozzon normális esetben. És , ha ez nálad gyakran előfordul, vizsgáltasd ki te is! Jobbulást!
2018. júl. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!