Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Neked is továbbszakadt a...

Neked is továbbszakadt a szűzhártyád szüléskor? Problémám lent részletezem

Figyelt kérdés

Annak a tapasztalata érdekelne akinek hasonló problémája van. Szülés utáni felépülést követően vettem észre, hogy a szűzhártyám még tovább szakadt. Ezzel nem lenne gond. De egy zavaróan nagy darab lóg ki a hüvelyemből.

Ezt el tudja nőgyógyász távolítani? Ha igen, hogyan? Varrni is kell? Egyáltalan ez biztos a szűzhartya, vagy valami más is lehet?


2018. júl. 4. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát az tuti nem szűzhártya!!

Nézesd meg

2018. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig ott van ahol a szűzhártya szokott lenni és szülés után változott az állapota. Miből gondolod, hogy nem az?
2018. júl. 9. 16:29
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és persze köszi! :) Azt hittem már nem ír senki.
2018. júl. 9. 16:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért gondolom mert úgy írtad a hüvelyedből lóg ki. Az meg ugye nem a hüvelyedben van hanem az még úgymond kívül található.

Erre gondolsz kedves kérdező?

2018. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, lehet, hogy rosszul fogalmaztam.

Szerintem tényleg rákérdezek legközelebb dokinál

2018. júl. 10. 08:35
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szegyenletes sajnos hogy olyan nok szexelnek meg gyereket szulnek akik meg a sajat testuket sem ismerik.
2018. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!