Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Beszedjek ennyi antibiotikumot?

Beszedjek ennyi antibiotikumot?

Figyelt kérdés
Voltam bőrgyógyásznál aki felírt 4x10szem antibiotikumot(ezeken kívül persze még kenőcsöket is) én ezt egy kicsit sokallom, és féltem a hüvelyflorám is...most akkor 40napig amíg tartana az antibiotikum, addig használjak huvelyflorahelyreállitot is?
2018. júl. 4. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
40 db antibiotikumot biztosan nem kell bevenni. Mit ír a tájékoztató? Folyamatosan kell szedni? Szerintem az nagyon hosszú idő. Inkább kérdezd meg a dokit.
2018. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Nem tudjuk, hogy milyen típusú antibiotikumról van szó, a doki viszont tudja.

2. Nem tudjuk, hogy milyen az összetétele annak a 4x10 szemnek, a doki viszont tudja.

3. Mi nem vagyunk szakértők, ő viszont az.

4. Még ha szakértők lennénk is, nem mi vizsgáltunk meg, hanem ő.


Ha nem bízol benne, kérd ki másik orvos véleményét is, de ne itt kérdezősködj, mert csak még betegebb leszel!

2018. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!