Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késleltetése?

Menstruáció késleltetése?

Figyelt kérdés

Tudom jó sok kérdés van ebben a témában mégsem találtam olyat ami az én problémámra adna választ.

Általában 28 naposak a ciklusaim viszont múlt hónapban a 26.napon jött meg. Nőgyógyászhoz kell mennem ami sajna pont a 26.napra esik. (lehetetlen bejutni a dokihoz így is 2 hetet vártam az időpontra holott problémám van nem csak az éves látogatás lenne) Sajnos nincs lehetőségem áttenni az időpontot de félek, hogy ismét 26napra jön meg. Valami praktika, hogy 1-2 nappal eltoljam? Valami ami már másnak bevált. Gyógyszer nem jöhet szóba, babát tervezünk, persze a legjobb lenne ha meg sem jönne de erre nem alapozhatok. :)



2018. júl. 5. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Azért nem találtál a problémádra "megfelelő" választ,mert nincsen.

De ez tényleg ott áll az összes ilyen jellegű kérdésnél.

2018. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha érdemleges választ nem tudsz adni kérlek ne válaszolj. Nem 100%os tippet kértem, olvastam pár dolgot mint praktika, az érdekelne, hogy valakinek bevált e.
2018. júl. 5. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vált be.
2018. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora pfád van, kislány :D
2018. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kislánytól igen messze vagyok 😉
2018. júl. 7. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!