Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mitol fajhat a hasam?

Olyan erzes mimtha be lenne szorulva a levego, a bordam alatt a jobb oldalon a hasamnal. Nyilalgatott egesz nap, neha jobban neha kevesbe. Ha lehajoltam tobbnyire jobban szurt, de akarhogy mozgolodtam kb del ota nem akar elmulni. Olyan mintha azon a ponton ki is lenne turemkedve a hasam, bar nem tudom hogy amugy latszodna e mert eleg vekony vagyok. Epeko? Vagy mi lehet ez? Kezdek megijedni...

20/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: nyilall, szúrás, hasfájás, epekő

júl. 12. 20:30  Privát üzenet  

A válasz

Az epekő görcsös fájdalommal jár a jobb bordaív alatt, hányingerrel, hányással. Szerencsére neked nem ilyen komolyak a tüneteid.

Ne ijedj meg, nekem is volt hasonló, elmentem orvoshoz és kiderült, hogy csak egy kis fertőzés, diétáznom kellett pár napig.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont júl. 12. 20:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hat ha holnapra sem mulik vagy rosszabb lesz elmegyek dokihoz.

# 2/2Időpont júl. 12. 21:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől fájhat a hasam? 3 hete kezdtem el fogamzásgátlót szedni és közben kicsit fáj a hasam lent. Ez amiatt lehet, mert most kezdtem el vagy azért mert nem nekem való a gyógyszer?
Mitol fajhat bal oldalt lent a hasam?
Ha nem ciszta akkor mitől fájhat a hasam?
Ujjazástól fájhat egy hétig a hasam?
Mitől fájhat a hasam alja?
Mitől fájhat ennyire a hasam?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!