Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tengerpart wc nélkül, úgy...

Tengerpart wc nélkül, úgy hogy közben menstruálok?

Figyelt kérdés
Párommal mindig egy nyugodt kis horvát településre szoktunk menni nyaralni, de most úgy néz ki akkor fog megjönni. Mindenhol ez a vadregényes part van, sehol egy wc, vagy kávézó. A faluban is van összvissz egy bolt, és egy étterem. Szóval a tamponcsere megoldhatatlan. A szállás ahhoz messze van hogy gyalog ingázzunk a wcre, gyalog szoktunk kimenni, de azt épp elég napi egyszer megvalósítani amennyi felszerelést viszünk magunkkal. Persze megoldás lenne ha autóval elmennénk pár kilóméterre egy normális strandra, de a párom erre nem hajlandó. Úgy van vele, hogy direkt ezért járunk ide nyaralni, hogy élvezhessük az eldugott partokat, ahol rajtunk kívül maximum 5 ember van, neki nem hiányzik a tömeg, meg a kiabáló gyerekek, és vezetni sem akar, inkább nyugodt szívvel megiszik 3 sört a parton. Nem tudom mit csináljak... Próbáljam rávenni, hogy akkor naponta többször menjünk ki a partra és otthon közbe rendbeteszem magam? Egyáltalán ne menjek vízbe? Vagy még amire gondoltam az a menstruációs kehely, de én olyat még soha nem használtam, és már csak élesben tudok vele kísérletezni.
2018. júl. 13. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a nyaralási kényszer képes ilyen helyzeteket is teremteni.
2018. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sok férfi tudatában van a női test működésével, szerintem azt, amit itt leírtál 200 000 embernek, azt meséld el a párodnak, és 110%, hogy meg fogja érteni, és találtok majd megoldást erre a bajra.
2018. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudsz ott valamelyik bokorban elrejtozni addig, amig furdozes utan leveszed a vizes bugyit/ kihuzod a tampont es szarazra torolkozve bebujsz egy tiszta bugyiba es rovidgatyaba, amibe meg a szallason beragasztod a betetet?
2018. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát mondtam én neki, nincsenek tabuk, együtt is élünk. Csak nem igazán megértő típus, az van amit ő szeretne. Ő azt mondta, hogy ne hozzak ki belőle ennyit, majd fürdök akkor amikor már nincs meg, úgyis 10 napra megyünk.
2018. júl. 13. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég bunkó lény a párod, én igencsak helyretenném még mielött indultok, vagy pedig nem mennék vele ilyen körülmények közt!
2018. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem azt fogom csinálni, hogy autóval megyünk ki a partra, hiába nem lenne indokolt a táv miatt, és ha szükségét érzem akkor bepattanok, és hazamegyek a szállásra egyedül, majd vissza, szerintem 10 perc. Ő meg hadd élvezze a kintlétet.
2018. júl. 13. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Akkor találd fel magad. Legyen nálad tartalék bugyi, tamponok, kis kézfertőtlenítő gél , papírzsebkendő) és zacskó ami jól zárható (akár úgy, hogy a száját összetud kötni) Ha kell bemész egy bokorba ( ha alig van ember akkor ez nem gond) pisil, tampont cserélsz. A használt tampont becsomagolod egy pzs-be, majd tedd a zárható zacskóba. Majd otthon kidobod. Megoldható ez is. Ja, a kis fertőtlenítő gél azért kell mert mosdó híján így tudsz kezet "mosni" .
2018. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy együtt egy ekkora paraszttal?
2018. júl. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
SUCK!
2018. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!