Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha márciusban 26, áprilisban...

Ha márciusban 26, áprilisban és májusban 25, júniusban 24 most pedig 29 napra jött meg a menszeszem, az rendszeresnek/pontosnak nevezhető?

Figyelt kérdés

2018. júl. 16. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
persze hogy rendszeres. csak a tankönyvek menstruálnak 28 naponta :) nem vagyunk gépek, szerintem teljesen rendben van ez
2018. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon ritka az, ha valakinek mindig pont ugyanannyi naposak a ciklusai. Nekem az volt már gimiben. Minden 4. hétfőn kezdődött a vérzés, így minden 4. hétfőn voltam szarul. :D
2018. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok: uhh második, de szerencsés vagy akkor! :D mármint nem azért,hogy szarul voltál,hanem hogy hamar beállt és ilyen pontosra..irigyellek!:D
2018. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,igen, rendszeresnek mondható :) Nekem 12 éves koromban jött meg,és rögtön rendszeresen jött szerencsére, viszont 31 naposak a ciklusaim. Senki sem egyforma. Arra mondják, hogy rendszertelen, akinek pl egyik hónapban megjön, a másikban nem, vagy akinek egyik hónapban 29 napos ciklusa van, a másikban meg pl csak 14 ... de egyébként ha jól tudom, sokaknak van még így a kezdetek kezdetén, hogy kell akár fél év vagy egy év is, mire beáll rendszeresre. Sőt , olyat is ismerek, akinek felnőttként is rendszertelen a ciklusa, de egészségileg nincs problémája ebből, csak kellemetlen, hogy mindig váratlanul éri a dolog,és ha babát tervezne, ahhoz is valószínűleg hosszasabb próbálkozás kellene, hiszen nem tudja előre biztosan,mikor lesz peteérése.

25/N

2018. júl. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!