Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs ideiglenes lakcímem itt...

Nincs ideiglenes lakcímem itt Budapesten. Ha elmegyek sztkba nőgyógyászhoz ellátnak?

Figyelt kérdés
2018. júl. 18. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Kerülete válogatja, van amelyik szakrendelő fogad területen kívülieket, van amelyik nem. (pl. a XI. kerület nem). Érdeklődd meg az adott rendelőintézetben, de többségében ellátják a lakcím nélkülieket is. Melyik kerületben laksz?
2018. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
11-ben lakom pont.😊 azért kérdeztem, mivel felfáztam, iszonyat feszít a jobb petefészkem ,és sajnos most nincs pénzem magánorvosra. De felfogom hívni, maximum nemet mondanak. Köszi a választ!
2018. júl. 19. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Amíg nekem nem volt ideiglenes lakcímem mindig elküldtek, sőt emlékszem egyszer borzaszó fülfájással is közölték, hogy nincs olyan náluk, hogy akut eset ellátás, két hét múlva tud időpontot adni...na köszi. Ha nem fogadnak, javaslom az 5. és a 6. kerületi rendelőintézetet, engem mindkettőben szó nélkül elláttak.
2018. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, megfogom próbálni ott, ha nem javul. Most úgy érzem, hogy jobb. 😊
2018. júl. 19. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!